Plzeňský festival vína PODZIM 2024

logo festivalu
  • 20. - 21. 9. 2024
  • 13:00 - 22:00
  • Kopeckého a Smetanovy sady, Plzeň
  • ZDARMA (degustační sklenice 120 Kč)
obrázek

Připravte se na nezapomenutelný zážitek na podzimním termínu Plzeňského festivalu vína! Tento svátek vína se koná 20. a 21. dubna 2024 v malebném prostředí sadového okruhu. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného street foodu a rytmů živé muziky! 

Potěšte své smysly u 24 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy. 

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. Po oba dny vám budou hrát k poslechu i tanci Cimbálová muzika Kaňúr, Pavel Callta, The Shifters a na závěr DJ Pedro a DJ Danda. 

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení na místě za 120 Kč. 

Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít dva dny plné těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na Plzeňském festivalu vína. 

Akce se koná za finanční podpory Městského obvodu Plzeň 3.

Program

Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo Městský obvod Plzeň 3 Logo Město Plzeň Logo TvůjDj Logo Mattoni 1873 Logo Wine Point Plzeň Logo Belol