Již v pátek vypukne podzimní termín Plzeňského festivalu vína 2022!

  • 22. 9. 2022
Již v pátek vypukne podzimní termín Plzeňského festivalu vína 2022!

Již v pátek to vypukne! Podzimní termín Plzeňského festivalu vína 2022 je tu! Pojďme si zrekapitulovat důležité informace:

VSTUPNÉ:
Na akcích v rámci tour České festivaly vína praktikujeme systém "skleněné vstupenky". Co to znamená? Festival bude volně přístupný. Na festival můžete přijít, aniž byste platili vstupné. Pokud ale budete chtít u stánků degustovat víno, o což jde především, musíte si zakoupit festivalovou skleničku. Cena skleničky je 100 Kč a je možné ji použít na oba dva festivalové dny. Skleničky budou k zakoupení ve stanech České festivaly vína či u vinařů.
Skleničky pro aktuální termín mají zlaté logo. Víno se bude nalévat výhradně do těchto festivalových sklenic. Pozor! Do ničeho jiného vám vinaři nenalijí, a to ani do sklenic z předchozích termínů. Mají to v podmínkách účasti, takže je zbytečné se s nimi kvůli tomu hádat.

Prosíme vás o dodržování nastavených pravidel. Případným podváděním bráníte v rozvoji festivalu, který je na prodeji vstupenek - skleniček existenčně závislý. Zároveň také vystavujete riziku vyloučení příslušné vinaře, které budete obcházet s jinou než festivalovou skleničkou.

VINAŘI:
1. Arte Vini
2. Jindrovo vinařství
3. Modré Vinařství
4. Rodinné vinařství Košut
5. VICAN rodinné vinařství Mikulov
6. Vinařství Baláž
7. Vinařství Bravenec
8. Vinařství Fasora a synové
9. Vinařství Filip Mlýnek
10. Vinařství Foukal
11. Vinařství Gertner
12. Vinařství Hrozínek
13. Vinařství Jaštík
14. Vinařství Jiří Holešínský
15. Vinařství Konečný
16. Vinařství Kratochvíla
17. Vinařství LAHOFER
18. Vinařství Líbal
19. Vinařství Mühlberger
20. Vinařství Rauš
21. Vinařství Škrobák
22. Vinařství Vajbar Kobylí
23. Vinařství Volařík
24. Vinařství Žůrek Žeravice

Programem bude provázet Luděk Holý - Moderátor, který ví, jak na to. Jeho věrný společník, sommelier Zdenek Kintr, se tentokrát ze zdravotních důvodů nedostaví.

Těšíme se na vás!