Již zítra se uskuteční 5. ročník Chotěšovského festivalu vína!

  • 6. 5. 2022
Již zítra se uskuteční 5. ročník Chotěšovského festivalu vína!

Akce se koná v areálu kláštera Chotěšov. Do areálu se dostanete hlavním vchodem z Plzeňské ulice. U vchodu bude stát info stánek, kde bude možné zakoupit vstupenky. Základní vstupné činí 100 Kč. V ceně je zahrnuta degustační festivalová sklenice. Prvních 1000 návštěvníků obdrží sklenici s logem festivalu určenou speciálně pro letošní ročník. Snížené vstupné pro mladistvé činí 50 Kč (v ceně pochopitelně není zahrnuta degustační sklenice). Děti do 15 let vstupné neplatí. Každý návštěvník obdrží u vstupu identifikační náramek, díky němuž je možné areál opustit a pak se kdykoliv vrátit zpět.

Festival začíná ve 13:00 a končí ve 22:00. Těšit se můžete na 17 moravských vinařství, food zónu a doprovodný hudební program. Degustační vzorky a jídlo ve food zóně se platí zvlášť běžnými penězi.

Časový harmonogram vystoupení je následující:
19:00 - 20:00 / Třískáč
20:00 - 22:00 / DJ Laaw z Tvůj Dj
Programem provází Luděk Holý - Moderátor, který ví, jak na to a náš someliér Zdenek Kintr.
Na závěr ještě jedna důležitá informace. Členové Spolek Klášter Chotěšov pro návštěvníky připravili komentované prohlídky kláštera. První proběhne ve 14:00 hod. a další budou navazovat podle zájmu návštěvníků.

Těšíme se na vás!