Sbírka na pomoc zničeným obcím na jihu Moravy

  • 25. 6. 2021
Sbírka na pomoc zničeným obcím na jihu Moravy


AKTUALIZACE K 29. 6. 2021: Celkem se nám za víkend podařilo vybrat 40 100 Kč! Všem, kteří přispěli, ze srdce děkujeme!

Prostřednictvím platformy Darujme.cz jsme založili sbírku na pomoc zničeným obcím mezi Břeclaví a Hodonínem. Sbírku organizujeme v rámci akce Víno a jídlo na zámku Kozel 2021, která proběhne již tuto neděli.

 

JAK MŮŽETE PŘISPĚT?

 

1) V neděli si na zámku Kozel zakoupit speciální krojované stužky, které pro nás intenzivně šijí dobrovolnice pod vedením úžasné Lucie Wiki Frodlové. Jedna stužka bude stát 50 Kč a celá částka poputuje na konto sbírky.

 

2) Poslat peníze na konto sbírky prostřednictvím platformy Darujme.cz. Odkaz na sbírku je uveden na konci příspěvku. U všech stánků na festivalu bude vystaven i QR kód, po jehož naskenování budete přesměrováni přímo na darovací stránku.

 

3) Přijít na akci a nakoupit hodně vína! Pořadatel akce i někteří zastoupení vinaři se zavázali, že na sbírku věnují podíl z prodejů vstupenek, respektive vína. Čím více vás přijde a čím více vína se vypije, tím více peněz budeme moci na sbírku věnovat.

 

Jako cíl jsme si dali vybrat 30 000 Kč. Věříme ale, že tento cíl překonáme! Veškerý výtěžek sbírky poputuje na projekt "Pomozme zničeným obcím na jihu Moravy" Nadace Via.

 

Předem děkujeme za podporu!

 

Odkaz na sbírku:

https://www.darujme.cz/2404675

SBRKA NA POMOC ZNIENM OBCM NA JIHU MORAVY Prostednictvm platformy Darujme.cz jsme zaloili sbrku na pomoc...

Posted by esk festivaly vna on Friday, June 25, 2021