Víno a jídlo na zámku Kozel již zítra!

  • 18. 6. 2022
Víno a jídlo na zámku Kozel již zítra!

Již zítra se uskuteční 4. ročník festivalu Víno a jídlo na zámku Kozel! Pojďme si ještě zrekapitulovat základní organizační informace.

Vstupné na akci je zdarma. Pokud budete chtít degustovat víno přímo na akci, je nutné si zakoupit festivalovou sklenici za cenu 100 Kč. Víno se bude nalévat výhradně do těchto sklenic. Degustační sklenice se budou prodávat v info stánku na zámecké terase. Zde bude umístěna i celá vinařská sekce. Food zóny se budou nacházet ve vrchní části parku v blízkosti zámku. Dětský koutek bude umístěn v prostoru před zámkem. Místa vhodná pro piknik najdete prakticky v celém parku. Jen vás prosíme, k trávníku a rostlinám se chovejte ohleduplně! Odpadky odhazujte jen do odpadkových košů.

K parkování můžete využívat dvě velká parkoviště "Dolní" parkoviště se nachází v obci Šťáhlavice, cca 1 km od hlavní budovy zámku. Cestou na zámek se prochází kolem Lopatského rybníka. "Horní" parkoviště se nachází v bezprostřední blízkosti zámku. Od hlavní budovy je vzdáleno cca 150 m a je vhodné i pro handikepované návštěvníky. Upozorňujeme na přísný zákaz odstavování aut mimo vyhrazené parkovací plochy!!!

K transportu doporučujeme využít hromadnou dopravu. Ze zastávek je to na zámek příjemná procházka, ušetříte si nervy s hledáním parkovacího místa a nebudete se muset obávat, že po akci nadýcháte.

Na zítra hlásí tropické teploty, ale těch se v zámeckém parku rozhodně bát nemusíte. Všudypřítomná zeleň letní teploty efektivně snižuje. Vzrostlé stromy poskytují příjemný stín. Dlažba na terase pak bude pravidelně kropena dešťovou vodou. Pro prodejce jsme zajistili skoro tunu ledu, takže víno a veškeré nápoje budou perfektně vychlazené.

Zítra nás čeká fajn den. Těšíme se na vás!