Chebský festival vína 2024

logo festivalu
  • 11. 5. 2024
  • 13:00 - 22:00
  • náměstí Krále Jiřího z Poděbrad, Cheb
  • Zdarma (degustační sklenice 120 Kč)
obrázek

Připravte se na nezapomenutelný zážitek na Chebském festivalu vína! Tento svátek vína se koná 11. května 2024 na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného street foodu a rytmů živé muziky! 

Potěšte své smysly u 20 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy. 

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. Po celý den vám budou hrát k poslechu i tanci Cimbálová muzika Vincúch, kapela The Shifters a na závěr DJ Danda. 

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení na místě za 120 Kč.  

Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít den plný těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na Chebském festivalu vína!

 

Program


Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo Chebské farmářské trhy Logo Město Cheb