Chomutovský festival vína 2023

logo festivalu
  • 9. 9. 2023
  • 13:00 - 22:00
  • náměstí 1. máje, Chomutov
  • ZDARMA (degustační sklenice 100 Kč)
obrázek

Srdečně vás zveme na 2. ročník Chomutovského festivalu vína, který se uskuteční v sobotu 9. září 2023 na náměstí 1. máje v Chomutově. 

Po loňské úspěšné premiéře se na náměstí 1. máje v Chomutově opět sjedou vinaři z různých vinařských podoblastí Čech a Moravy, aby zde představili to nejlepší ze své aktuální produkce. Chybět nebudou staří známí jako Vinařství Rauš či Modré vinařství, ale ani nové neznámé tváře. Nabídka vína bude velice pestrá, takže si každý vínomilec přijde na své.

Nebude chybět ani všemi oblíbená street food zóna s rozmanitou nabídkou pokrmů a nápojů a v neposlední řadě bohatý doprovodný program. Vystoupí Cimbálová muzika Alexandra Vrábela, skupina Crossband a DJ Kulda. Programem vás budou provázet moderátor Luděk Holý a sommelier Zdeněk Kintr.

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení přímo na místě za 100 Kč.

Akce je realizována za finanční podpory statutárního města Chomutova.

Program

Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo TvůjDj Logo Statutární město Chomutov Logo Mattoni 1873 Logo Wine Point Plzeň Logo Prodej ledu Logo Belol