Chomutovský festival vína 2024

logo festivalu
  • 7. 9. 2024
  • 13:00 - 22:00
  • náměstí 1. máje, Chomutov
  • ZDARMA (degustační sklenice 120 Kč)
obrázek

Připravte se na nezapomenutelný zážitek na Chomutovském festivalu vína! Tento svátek vína se koná v sobotu 7. září 2024 na náměstí 1. máje. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného streetfoodu a rytmu živé cimbálovky, to vše v centru Chomutova.

Potěšte své smysly u 20 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy. 

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. Po celý den vám budou hrát k poslechu i tanci Cimbálová muzika Vltava, kapela Zastodeset a na závěr DJ Michal Zemek. 

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení na místě za 120 Kč.  

Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít den plný těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na Chomutovském festivalu vína!

Akce je realizována za finanční podpory statutárního města Chomutova.

Program

Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo TvůjDj Logo Statutární město Chomutov Logo Mattoni 1873 Logo Wine Point Plzeň Logo Prodej ledu Logo Belol