Festival vína Mariánské lázně 2023

logo festivalu
  • 26. 8. 2023
  • 12:00 - 22:00
  • Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně
  • zdarma (degustační sklenice 100 Kč)
obrázek

Srdečně vás zveme na 5. ročník festivalu vína v Mariánských Lázních, který se uskuteční v sobotu 26. srpna 2023 na Hlavní kolonádě!

Do věhlasného lázeňského města se sjedou vinaři z různých vinařských podoblastí Čech a Moravy, aby zde představili to nejlepší ze své aktuální produkce. Chybět nebudou staří známí jako Vinařství Rauš či Modré vinařství, ale ani nové neznámé tváře. Nabídka vína bude velice pestrá, takže si každý vínomilec přijde na své.

Součástí akce bude food zóna s rozmanitou nabídkou pokrmů a nápojů vhodných k vínu a také zajímavý kulturní program. Odpoledne zahraje k poslechu a tanci Cimbálová muzika Trnka, večer pak vystoupí plzeňská kapela The Shifters. Mluveným slovem budou provázet moderátor Luděk Holý a sommelier Zdeněk Kintr.

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení přímo na místě za 100 Kč.

Program

Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo Město Mariánské Lázně Logo České festivaly vína Logo Lázeňské hotely ENSANA Logo Mattoni 1873 Logo Wine Point Plzeň Logo Prodej ledu Logo Belol