Festival vína Mariánské Lázně 2024

logo festivalu
  • 23. - 24. 8. 2024
  • 12:00 - 22:00
  • Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně
  • ZDARMA (degustační sklenice 120 Kč)
obrázek

Připravte se na nezapomenutelný zážitek na Festivalu vína Mariánské Lázně! Tento svátek vína se koná 23 a 24. sprna 2024 na Hlavní kolonádě. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného street foodu a rytmů živé muziky!

Potěšte své smysly u 20 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy.

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. Po oba dny vám bude hrát k poslechu i tanci Cimbálová muzika Kaňúr. V páteční podvečer se pak pódia chopí kapela Siluety a v sobotu kapela Hrajem!?.

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení na místě za 120 Kč.

Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít dva dny plné těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na Festivalu vína v Mariánských Lázních!

Program

Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo Město Mariánské Lázně Logo Lázeňské hotely ENSANA Logo Mattoni 1873 Logo Wine Point Plzeň Logo Prodej ledu Logo Belol