Festival vína na zámku Červený Hrádek 2024

logo festivalu
  • 20. 4. 2024
  • 13:00 - 22:00
  • zámek Červený Hrádek, Jirkov
  • Zdarma (degustační sklenice 120 Kč)
obrázek

Připravte se na nezapomenutelný zážitek na Festivalu vína na zámku Červený Hrádek! Tento svátek vína se koná 20. dubna 2024 v malebném prostředí zámeckého parku. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného street foodu a rytmů živé muziky! 

Potěšte své smysly u 14 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy. 

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. Po celý den vám budou hrát k poslechu i tanci Cimbálová muzika Kaňúr, kapela Ocho Ríos a na závěr DJ Vašek Klema. 

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení na místě za 120 Kč. 

Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít den plný těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na festival vína na zámku Červený Hrádek. 

Zastoupená vinařství

Logo Vinařství Rauš
Logo Modré vinařství
Logo Vinařství Gertner
Logo Vinařství Konečný
Logo Vinařství Šalša
Logo Vičické vinařství Mikulášek
Logo Vican rodinné vinařství Mikulov
Logo Vinařství Filip Mlýnek
Logo Vinařství Žůrek Žeravice
Logo Vinařství Jiří Holešínský
Logo Vinařství Mühlberger
Logo ARTE VINI
Logo Vinařství Němeček
Logo Vinařství Maděřič

Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo TvůjDj Logo KVIZ Jirkov Logo Město Jirkov Logo Belol