Karlovarský festival vína 2022

logo festivalu
 • 19. - 20. 8. 2022
 • 12:00 - 22:00
 • Smetanovy sady, Karlovy Vary
 • zdarma (degustační sklenice 100 Kč)
obrázek

V pátek 19. a v sobotu 20. srpna se v Karlových Varech uskuteční třetí ročník festivalu vína!

Fanouškům dobrého vína se ve Smetanových sadech představí 18 pečlivě vybraných vinařství z Čech a Moravy. Kromě stálic Českých festivalů vína, jakými jsou např. mutěnické Modré vinařství, čejkovické Vinařství Konečný, poddvorovské Vinařství Gertner či mikulovské Vinařství Rauš se svým nepřehlédnutelným someliérem Lukášem Polišenským, se potkáte i se zcela novými vinaři. Celková nabídka bude velice pestrá, od lehkých ročníkových vín, přes perlivá a růžová vína, až po mohutná vína z francouzských sudů či vína vyrobená speciálními technologiemi.

Součástí akce bude také food zóna s rozmanitou nabídkou pokrmů a nápojů a v neposlední řadě bohatý doprovodný program. Vystoupí Moodshake. Ocho Ríos, Cimbálová muzika Trnka, Cimbálová muzika Majerán, KJ Sax a DJ Laaw. Programem vás budou provázet moderátor Luděk Holý a sommelier Zdeněk Kintr.

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení přímo na místě za 100 Kč.

Program

 • PÁTEK
  13:00 – CM Majerán
  16:00 – KJ Sax
  19:00 – Ocho Ríos
  20:00 – DJ Laaw

 • SOBOTA
  13:00 – CM Trnka  
  18:30 – Moodshake  
  20:00 – DJ Kulda

Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo Správa lázeňských parků KV Logo Karlovy Vary Logo Město zážitků Logo The Great Spas od Europe Logo Alžbětiny lázně Logo TvůjDj Logo NOISE water