Kdyňský festival vína 2024

logo festivalu
  • 31. 8. 2024
  • 13:00 - 22:00
  • Náměstí, Kdyně
  • ZDARMA (degustační sklenice 120 Kč)
obrázek

Připravte se na nezapomenutelný zážitek na Kdyňském festivalu vína! Tento svátek vína se koná v sobotu 31. srpna 2024 na Náměstí ve Kdyni. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného streetfoodu a rytmu živé cimbálovky, to vše přímo v centru města.

Potěšte své smysly u 16 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy. 

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. Po celý den vám budou hrát k poslechu i tanci Cimbálová muzika Vincúch, kapela Martyho Banda a na závěr DJ Danda. 

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení na místě za 120 Kč.  

Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít den plný těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na Kdyňském festivalu vína!

Akce se koná za podpory Města Kdyně a MKS Modrá Hvězda. 

Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo TvůjDj Logo Město Kdyně Logo Mattoni 1873 Logo Wine Point Plzeň Logo Prodej ledu Logo Belol Logo Městské Kulturní Středisko Modrá Hv