Mostecký festival vína 2023

logo festivalu
  • 3. 6. 2023
  • 13:00 - 22:00
  • 1. náměstí, Most
  • Zdarma (degustační sklenice 100 Kč)
obrázek

Srdečně vás zveme na 1. ročník Mosteckého festivalu vína, který se uskuteční v sobotu 3. června 2023 na 1. náměstí v Mostě! 

Do druhého největšího města Ústeckého kraje se sjedou vinaři z různých vinařských podoblastí Čech a Moravy, aby zde představili to nejlepší ze své aktuální produkce. Chybět nebudou staří známí jako Vinařství Rauš či Modré vinařství, ale ani nové neznámé tváře. Nabídka vína bude velice pestrá, takže si každý vínomilec přijde na své.

Součástí akce bude food zóna s rozmanitou nabídkou pokrmů a nápojů vhodných k vínu a také bohatý kulturní program. Vystoupí Cimbálová muzika Majerán, kapela Crossband a DJ Kulda. Třešničkou na dortu bude vyvrcholení Mezinárodního festivalu kresleného humoru, které bude probíhat souběžně s festivalem vína.

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení přímo na místě za 100 Kč.

Aktuální informace o akci jsou k dispozici na www.festivalyvina.cz nebo na facebooku akce.

Program

Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo TvůjDj Logo Mattoni 1873 Logo Wine Point Plzeň Logo Prodej ledu Logo Město Most Logo Festival kresleného humoru