Ostrovský festival vína 2024

logo festivalu
  • 12. 10. 2024
  • 13:00 - 22:00
  • Klášterní areál, Ostrov
  • ZDARMA (degustační sklenice 120 Kč)
obrázek

Vážení návštěvníci, vážení fanoušci, je nám to velice líto, ale vzhledem k velice nepříznivé předpovědi počasí a výstraze ČHMÚ před silnými dešti jsme nuceni zrušit sobotní festival vína v Ostrově.

Dobrou zprávou je, že o 2. ročník Ostrovského festivalu vína nepřijdete. Se zástupci města jsme se dohodli na náhradním termínu, kterým je předběžně sobota 12. 10. 2024. V nejbližších dnech termín oficiálně potvrdíme.
Tiskovou zprávu a bližší informace naleznete zde.

Připravte se na nezapomenutelný zážitek na Ostrovském festivalu vína! Tento svátek vína se koná v sobotu 1. června 2024 v zámeckém parku. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného streetfoodu a rytmu živé cimbálovky, to vše v malebném prostředí areálu Paláce princů v Ostrově.

Potěšte své smysly u 20 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy. 

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. Po celý den vám budou hrát k poslechu i tanci Cimbálová muzika Vincúch, kapela Siluety a na závěr DJ Michal Zemek. 

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení na místě za 120 Kč.  

Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít den plný těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na Ostrovském festivalu vína!

Akce se koná za finanční podpory města Ostrova.

Program

Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo Belol Logo Město Ostrov