Písecký festival vína 2024

logo festivalu
  • 14. 9. 2024
  • 13:00 - 22:00
  • Palackého sady, Písek
  • ZDARMA (degustační sklenice 120 Kč)
obrázek

Připravte se na nezapomenutelný zážitek na Píseckém festivalu vína! Tento svátek vína se koná v sobotu 14. září 2024 v Palackého sadech. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného streetfoodu a rytmu živé cimbálovky!

Potěšte své smysly u 20 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy. 

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. Po celý den vám budou hrát k poslechu i tanci Cimbálová muzika Kyjovsko, kapela The Shifters a na závěr DJ Michal Zemek. 

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení na místě za 120 Kč.  

Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít den plný těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na Píseckém festivalu vína!

Akce je podporována městem Písek.

Program

Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo Město Písek Logo Centrum kultury města Písek Logo TvůjDj Logo Mattoni 1873 Logo Wine Point Plzeň Logo Prodej ledu Logo Belol