Plzeňský festival vína 2023 - jaro

logo festivalu
  • 28. - 29. 4. 2023
  • 13:00 - 22:00
  • Kopeckého sady a Bedřicha Smetany, Plzeň
  • Zdarma (degustační sklenice 100 Kč)
obrázek

Největší svátek vína na západě Čech je tu! Srdečně vás zveme na jarní termín Plzeňského festivalu vína 2023, který se uskuteční ve dnech 28. - 29. dubna.

Na tradiční místo v Plzni „U Branky“ se sjedou vinaři z různých vinařských podoblastí Čech a Moravy, aby zde představili to nejlepší ze své aktuální produkce. Chybět nebudou staří známí jako Vinařství Rauš či Modré vinařství, ale ani nové neznámé tváře. Nabídka vína bude velice pestrá, takže si každý vínomilec přijde na své.

Součástí akce bude food zóna s rozmanitou nabídkou pokrmů a nápojů vhodných k vínu a také bohatý kulturní program. Vystoupí VOXEL a spol., Like-it, Cimbálová muzika Kyjovsko, DJ Laaw a DJ Danda. Mluveným slovem bude provázet moderátor Luděk Holý a sommelier Zdeněk Kintr.

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení přímo na místě za 100 Kč.

Akce se koná pod záštitou starosty MO Plzeň 3 Davida Procházky.

Program

Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo Městský obvod Plzeň 3 Logo Město Plzeň Logo TvůjDj Logo Mattoni 1873 Logo Wine Point Plzeň Logo Prodej ledu