Plzeňský festival vína JARO 2024

logo festivalu
  • 26. - 27. 4. 2024
  • 13:00 - 22:00
  • Kopeckého sady a Bedřicha Smetany, Plzeň
  • Zdarma (degustační sklenice 120 Kč)
obrázek

Připravte se na nezapomenutelný zážitek na jarním termínu Plzeňského festivalu vína! Tento svátek vína se koná 26. a 27. dubna 2024 v malebném prostředí Smetanových sadů. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného street foodu a rytmů živé muziky! 

Potěšte své smysly u 24 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy. 

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. Po oba dny vám budou hrát k poslechu i tanci Cimbálová muzika Vincúch, ATMO music, Jakub Děkan & Band a na závěr DJ Laaw a DJ Danda. 

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení na místě za 120 Kč. 

Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít dva dny plné těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na Plzeňském festivalu vína. 

Program

Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo Městský obvod Plzeň 3 Logo Město Plzeň Logo TvůjDj Logo Wine Point Plzeň Logo Belol