Poděbradský festival vína 2024

logo festivalu
  • 9. - 10. 8. 2024
  • 12:00 - 22:00
  • Lázeňská kolonáda, Poděbrady
  • ZDARMA (degustační sklenice 120 Kč)
obrázek

Připravte se na nezapomenutelný zážitek na Poděbradském festivalu vína! Tento svátek vína se koná 9. a 10. srpna 2024 v malebném prostředí Lázeňské kolonády. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného street foodu a rytmů živé muziky!

Potěšte své smysly u 24 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy. 

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. V pátek i v sobotu vám budou hrát k poslechu i tanci živé kapely, cimbálová muzika a DJs. Těšit se můžete na CM Majerán, CM Trnka, kapelu Pekař, Jakub Děkan & Band a na závěr DJ Yaa a DJ Laaw. Novinkou letošního festivalu je výstava obrazů brněnského malíře Michala Halvy, které už možná někteří znáte z etiket vinařství Šalša.

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení na místě za 120 Kč.

Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít dva dny plné těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na Poděbradském festivalu vína. 

Akce se koná pod záštitou starosty města.

Program

Partneři festivalu

Logo Městské kulturní centrum Poděbrady Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo Farmářské trhy Poděbrady Logo Město Poděbrady Logo TvůjDj Logo Mattoni 1873 Logo Belol