Přeštický festival vína 2024

logo festivalu
  • 5. 10. 2024
  • 13:00 - 22:00
  • Masarykovo náměstí, Přeštice
  • ZDARMA (degustační sklenice 120 Kč)
obrázek

Připravte se na nezapomenutelný zážitek na Přeštickém festivalu vína! Tento svátek vína se koná v sobotu 5. října 2024 na Masarykově náměstí. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného streetfoodu a rytmu živé cimbálovky, to vše v centru Přeštic.

Potěšte své smysly u 20 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy. 

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. Po celý den vám budou hrát k poslechu i tanci Cimbálová muzika Becallica, živá kapela a na závěr vás čeká DJ. Jména vám brzy odtajníme!

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení na místě za 120 Kč.  

Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít den plný těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na Domažlickém festivalu vína!

Na akci vás zvou České festivaly vína, Město Přeštice a Kulturní a komunitní centrum Přeštice.

Program

  • 13:00 Cimbálová muzika Becallica
  • další interprety brzy zveřejníme
  • moderuje Luděk Holý a Zdeněk Kintr

Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo KKC Přeštice Logo Město Přeštice Logo Janoch INFO.cz Logo České festivaly vína Logo Mattoni 1873 Logo Wine Point Plzeň Logo Prodej ledu Logo Belol