Rakovnický festival vína 2024

logo festivalu
  • 28. 9. 2024
  • 13:00 - 22:00
  • Husovo náměstí, Rakovník
  • ZDARMA (degustační sklenice 100 Kč)
obrázek

Připravte se na nezapomenutelný zážitek na Rakovnickém festivalu vína! Tento svátek vína se koná v sobotu 28. září 2024 na Husovo náměstí. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného streetfoodu a rytmu živé cimbálovky, to vše v centru Rakovníka.

Potěšte své smysly u 18 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy. 

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. Po celý den vám budou hrát k poslechu i tanci Cimbálová muzika Vincúch, kapela Crossband a na závěr DJ Laaw. 

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení na místě za 120 Kč.  

Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít den plný těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na Rakovnickém festivalu vína!


Akce je realizována za finanční podpory města Rakovníka.

Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo Město Rakovník Logo České festivaly vína Logo Mattoni 1873 Logo Prodej ledu Logo Belol