Strakonický festival vína 2023

logo festivalu
  • 20. 5. 2023
  • 13:00 - 22:00
  • Panská zahrada, Strakonice
  • Zdarma (degustační sklenice 100 Kč)
obrázek

Srdečně vás zveme na 2. ročník Strakonického festivalu vína, který se uskuteční v sobotu 20. května 2023 v Panské zahradě ve Strakonicích.

Do příjemného prostředí Panské zahrady se sjedou vinaři z různých vinařských podoblastí Čech a Moravy, aby zde představili to nejlepší ze své aktuální produkce. Chybět nebudou staří známí jako Vinařství Rauš či Modré vinařství, ale ani nové neznámé tváře. Nabídka vína bude velice pestrá, takže si každý vínomilec přijde na své.

Součástí akce bude food zóna s rozmanitou nabídkou pokrmů a nápojů vhodných k vínu a také bohatý kulturní program. Vystoupí Cimbálová muzika Majerán, kapela Siluety a DJ Laaw. Mluveným slovem budou provázet moderátor Luděk Holý a sommelier Zdeněk Kintr.

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení přímo na místě za 100 Kč.

Program

Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo TvůjDj Logo MěKS Strakonice Logo Mattoni 1873 Logo Wine Point Plzeň Logo Prodej ledu