Strakonický festival vína 2024

logo festivalu
  • 18. 5. 2024
  • 13:00 - 22:00
  • Panská zahrada, Strakonice
  • 120 Kč (v ceně degustační sklenice)
obrázek

Připravte se na nezapomenutelný zážitek na Strakonickém festivalu vína! Tento svátek vína se koná 18. května 2024 v malebném prostředí Panské zahrady. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného street foodu a rytmů živé muziky! 

Potěšte své smysly u 18 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy. 

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. Po celý den vám budou hrát k poslechu i tanci Cimbálová muzika Vincúch, kapela Martyho banda a na závěr DJ Vašek Klema. 

Vstupné na akci činí 120 Kč. Součástí vstupenky je i stylová festivalová sklenice k degustování vína. 

Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít den plný těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na Strakonickém festivalu vína!

Program

Partneři festivalu

Logo Trhy Aleš Logo Vinařský fond Logo KudyZNudy.cz Logo LDStudio Logo TvůjDj Logo MěKS Strakonice